RPS 376 Puntasız Silindirik Taşlama Makinesi

Puntasız Silindirik Taşlama Makinesi
(250 mm çapa kadar)

Özellikleri

  • Çap aralığı 10 – 250 mm
  • İş parçası taşıma makinedeki
  • Yüksek taşlama için 11 kW ile 18 kW arası taşlama tahrik motorları
  • Titreşim tahrikli kayış ölçüsü 150 mm genişlik x 3500 mm uzunluk, V konveyör ile iş parçası taşıma
  • Maksimum parça ağırlığı 1000kg
  • Düz ileticileri olan makaraları yol üzerinden iş parçası taşıma
  • Patentli taşlama ve polisaj başlıkları
  • Otomatik dengelemesi olan açı ayarlı polisaj istasyonları

Kullanım yerleri:

Krom kaplama gibi kaplamalar için yüzey iyileştirme, kabuk kaldırma, dekoratif taşlama, temizleme, ultrason testi için hatalı yerlerin taşlanması, kaplama temizliği, polisaj, mikro çalışma, parlatma.

İş parçaları:

Mobilya sektörü için çubuklar ve kazıklar, mağaza yapımı, hassas parçalar, akslar ve miller, hidrolik boruları ve çubukları, paslanmaz borular ve profiller, kâğıt borular, GFK boruları, amortisör, gazlı amortisör, bağlantı çubukları.

Genel:

Sistemler bir gövdede 6 istasyona kadar teslim edilir. 8 istasyon 2×4 olarak düzenlenir. Tam modüler sistem yapısına sahip. Islak ve kuru çalışma ile ilgili sese karşı koruması olan kılıflanmış model. İşlem parametrelerinin elle ayarından tam otomatik ayara kadar imkânı. Tüm vidalar paslanmaz, ince saclar ve miller çoğunlukla paslanmaz malzemeden. Bant gerdirme kuleleri isteğe bağlı olarak paslanmaz malzemeden.

10 İstasyonlu puntasız taşlama sistemi. DOM ve hassas boruların kaba taşlaması sonrası teleskobik silindirler ve asansör silindirleri için ince taşlama.
10 istasyonlu yüksek hızlı taşlama sistemleri; eşanjör silindirleri, petrol kuyu silindirleri, denizaltı kabloları ve paslanmaz silindirler. Firmalar; Sandvik, Schoeller Bleckmann, Nikopol, Tubacex
Paslanmaz silindirler için 6 istasyonlu bant taşlama sistemleri. 10-160 mm çapa ve 6 metre uzunluğa kadar. 11 kW taşlama tahrik motoru ve otomatik ayarlamalı basınç uygulama sonucu uzun ömürlü bant kullanımı
Çelik üreticileri için iki adet 6 istasyonlu bant taşlama sistemleri(kaynak ve çekme borular). Tek operasyonda kaba ve ince taşlama. Hatalı yüzeyleri düzeltir.
Hidrolik çubuklar için Krom taşlama sistemleri. 2 bant taşlama istasyonu ve 4 teflon kaplama istasyonu.
Taşlı taşlama ve bantlı taşlama sistemlerinin kombinasyonunu gösteren örnek. Özel parçalar için kombina taşlama.
Plazma nitrasyonla kaplanmış parçaların hassas yüzey pürüzlükleri için taşlama ve Superfiniş kombinasyonu örneği. 160mm çapa kadar olan silindirlerde Ra 0,04 mikrona kadar yüzey pürüzlüğü elde edilmekte.
Magazin tablosu örnek
Parçaların güvenli ve hassas transferi için, düz ileticileri olan makaraları yol üzerinden iş parçası taşıma
Taşlama sistemleri ile entegre tam otomatik paketleme sistemleri.
Paketleme sistemleri örneği
İş parçalarının hassas hareketi üzerinden titreşimli aktarmanın detay resmi.