RPS 374 Puntasız Silindirik Taşlama Makinesi

Puntasız Silindirik Taşlama Makinesi
(150 mm çapa kadar)

Özellikleri

  • Çap aralığı 10 – 80 mm
  • 1.3 ile 150 mm arası çaplar için özel versiyon
  • Yüksek taşlama için 5,5 kW ile 7,5 kW arası taşlama tahrik motorları
  • Titreşim tahrikli kayış ölçüsü 150 mm genişlik x 2500 mm uzunluk, V konveyör ile iş parçası taşıma
  • Düz ileticileri olan makaraları yol üzerinden iş parçası taşıma
  • Patentli taşlama ve polisaj başlıkları
  • Otomatik dengelemesi olan açı ayarlı polisaj istasyonları

Kullanım yerleri:

Krom kaplama gibi kaplamalar için yüzey iyileştirme, kabuk kaldırma, dekoratif taşlama, temizleme, ultrason testi için hatalı yerlerin taşlanması, kaplama temizliği, polisaj, mikro çalışma, parlatma.

İş parçaları:

Mobilya sektörü için çubuklar ve kazıklar, mağaza yapımı, hassas parçalar, akslar ve miller, hidrolik boruları ve çubukları, paslanmaz borular ve profiller, kâğıt borular, GFK boruları, amortisör, gazlı amortisör, bağlantı çubukları.

Genel:

Sistemler bir gövdede 6 istasyona kadar teslim edilir. 8 istasyon 2×4 olarak düzenlenir. Tam modüler sistem yapısına sahip. Islak ve kuru çalışma ile ilgili sese karşı koruması olan kılıflanmış model. İşlem parametrelerinin elle ayarından tam otomatik ayara kadar imkânı. Tüm vidalar paslanmaz, ince saclar ve miller çoğunlukla paslanmaz malzemeden. Bant gerdirme kuleleri isteğe bağlı olarak paslanmaz malzemeden.

8 Taşlama istasyonu ve 4 polisaj istasyonu olan 12 istasyonlu sistem. Otomatik paketlemesi olan komple zincir sistemi. 1 ton ağırlıktan fazla parça biriktirme magazin sistemi. Tam otomatik işletme için otomatik konumlandırma ve dengeleme.
1500 tane büyüklüğüne kadar ön işleme için 6 bantlı istasyonu olan 8 istasyon ve 2 adet açı ayarlı yüksek kapasiteli polisaj istasyonu. 10 – 100 mm arası parçalar için çıkış tezgâhları.
4 bantlı istasyonu ve 2 polisaj istasyonu olan 6 istasyonlu yüksek parlaklığı olan polisaj sistemi. Paslanmaz çelik ticareti ile ilgilenen firmalar için ideal orta üretim miktarları.
Açı ayarlı plakaları olan 2 istasyonlu polisaj sistemleri. Küresel mafsallı vidalı millerin ve amortisörlerin ve ayrıca mobilya parçalarının kabuk kaldırma ve polisaj işlemleri. Hidrolik parçalarının fırça ile çapak alma ve polisaj işlemleri.
Radyatör borularının krom kaplamadan önce hassas zımparalanması için 4 istasyonlu bant zımparalama sistemi. Silindirlerin, pistonların, piston halkalarının ve paslanmaz çelik çubukların yüzeylerinin iyileştirilmesi için dekoratif zımparalama.
İticisi olan makaralı hat üzerinden yapılan iş parçası taşımasının detay resmi. İş parçaları taşlama istasyonlarına vida hareketiyle aktarılır.
İş parçalarının hassas hareketi üzerinden titreşimli aktarmanın detay resmi. Bu aktarma özellikle kısa iş parçaları içindir.
Yüksek kapasiteli polisaj istasyonlarındaki sıvı macunlar ve katı macunlar için macun besleme düzeni.