EGT Eppinger Gear Technologies Hakkında

“Bilgi Evrilmek Zorundadır”

Hikayemiz 1925 yılında Gottlieb Eppinger’in çalışmaları ile başladı. Fikir ve tecrübeleri, etkileri bugüne kadar varan gelişmelere ilham verdi.

Hassas dişli imalatı konusunda geçen 3 nesil boyunca önemli ilerlemeler sağlanmıştır. Bugüne gelindiğinde Eppinger uygulamaya has çözümleriyle endüstriye hizmet etmektedir. Konik, hipoit, planet ve sikloit tipi redüktörler yüksek kalite standardımıza uygun olarak eş metotlarla  üretilmektedir.

Müşterimiz Bize Güç Verir

Piyasaya sunulan standart redüktörlerin yanında ayrıca müşteriye özel redüktör dizayn ve imalat hizmeti de sunulmaktadır. En yüksek hassasiyeti garanti edebilmek için imalat sürecinde her dişli ZEISS ve GLEASON ölçüm cihazlarıyla kontrol edilmektedir.

Güvenmek İyidir – Kontrol Etmek İse Daha İyi

Redüktörlerin zorzor koşullarla başedebileceğinden emin olmak için her bir redüktör sevkıyat öncesi kalibre edilmiş tezgahlarda süreç testlerine tabi tutulmaktadır.

Tek bir parça bile kalite ekibimiz tarafından dikkatle kontrol edilmeden tesislerimizi terk edemez. Kritik tüm özellikler test protokolü uyarınca kontrol edilir ve kayıt altına alınır

Makina parkurumuzda bulunan bazı makinalar::DIXI, DOOSAN, HARDINGE, HELLER, LIEBHERR, MORI SEIKI, OKUMA, PFAUTER, REISHAUER, STUDER, TRAUB, VOUMARD, GLEASON Phoenix 275 millingand taşlama merkezi.

Müşteri talebine uygun olarak DIN 3965 ve AGMA standartlarına uygun imalat yapılmaktadır.